zapoj se

zapojit se jako delegát

Projekt Středoškolského sněmu hlavního města Prahy je určen primárně pro zástupce studentských samospráv sdružených v České středoškolské unii. Řečí všední, musíš se prvně ve škole domluvit a v rámci školní studentské samosprávy zvolit delegáta pro Českou středoškolskou unii, studenta, který bude zastupovat všechny svoje spolužáky na pražské, potažmo republikové úrovni.

Pokud máš to štěstí a byl jsi svou školou zvolen, zapojit se do aktivit ČSU je hračka. Stačí svou delegaci zaregistrovat zde. Po potvrzení jsi oficiálně delegátem, a jakožto student střední školy v Praze máš právo se účastnit i Středoškolského sněmu Prahy!

Před každým sněmem kontaktujeme všechny pražské delegáty, takže se neboj, že by ti nepřišel e-mail. Navíc se delegáti v Praze spojují ve speciální delegátské skupině na Facebooku. I tam se o sněmu hodně dozvíš. Neváhej zaškrtnout „Zúčastním se“ u události na Facebooku. Přesto je však důležité se z kapacitních důvodů na každý sněm zaregistrovat on-line přes google formulář, který je vždy součástí mailů, případně je na Facebooku.

Chci být delegátem

Zapojit se jako delegát
Zapojit se jako člen

zapojit se jako člen

Pokud už tvá škola svého delegáta má, nevadí, stále máš možnost se zapojit! Sněmy a další akce jsou přístupné nejen delegátům, ale i středoškolákům! Stačí se připojit na Facebook a ten sledovat, akce okolo Středoškolského sněmu tam sdílíme. Pak se stačí na jednotlivé akce registrovat a můžeš přijít! A neboj se, prostor projevit svůj názor mají všichni, nejen delegáti.

Chci být členem