Debatujeme, zasedáme a měníme

Jsme poradním orgánem Magistrátu, protože chceme mít moderní Prahu přívětivou pro mladé. Sdružujeme studenty pražských středních škol a podporujeme jejich participaci.

50delegátů

6 let fungování

70 zapojených škol
100 milionů pro kuchařky
Debatujeme, zasedáme a měníme

jak fungujeme

1. DELEGÁTSKÝ CALL

Call s delegáty a členy sněmu je o přípravě usnesení z posledního zasedání, kdy základní kostru připraví předsednictvo nebo někdo jím pověřený a delegáti následné online odhlasují jeho finální podobu. Důležitým bodem je získání feedbacku o průběhu posledního zasedání a brainstorming nad tématy, které budeme řešit na dalších zasedáních

2. SCHŮZE PŘEDSEDNICTVA

Po delegátském callu se sejde předsednictvo a začne podrobně plánovat a připravovat další zasedání. V rámci přípravy je důležitý jak výběr téma a hostů, tak komunikace zasedání mezi studenty, ředitele a média. Předsednictvo pak společně s výbory taky připraví jednotlivé aktivity na zasedání.

3. ZASEDÁNÍ

Sněm se snažíme svolávat každé 2 měsíce. Zasedání se může zúčastnit jakýkoliv středoškolák nebo občan z řad veřejnosti, který chce přiložit ruku k dílu na měnění Prahy. Na zasedání si zveme experty a veřejné činitele v oblasti, kterou právě projednáváme. Z každého zasedání vznikne usnesení, které shrnuje a popisuje naší práci.
Jak fungujeme

Další projekty

Představení dalších projektů.